מדריך| אתרי היכרויות- איך לעשות מזה כסף באינטרנט

עד היום בבלוג שלי, כסף באינטרנט עוד לא נתתי שיטה לאיך לעשות כסף באינטרנט בתכלס, משהו צעד אחרי צעד שתוך כמה שעות אני יתחיל לראות את הדולרים זורמים לי לחשבון הבנק, והיום החלטתי לתת לכם טעימה קטנה להראות לכם שכסף באינטרנט זה כן אפשרי וכן אפשר לעשות כסף באינטרנט, איך נעשה את זה ? הכל הולך להיות מוסבר במדריך הזה: קודם כל שאנחנו מחליטים לשווק מוצר\שירות\רעיון צריך לחשוב עליו לעומק….. מה הוא נותן לנו? איך אפשר למכור אותו? למה שיקנו אותו? למה שירשמו עליו? למה שימלאו פרטים? מה החולשות של האנשים שיקנו\ימלאו פרטים? מי הם קהל היעד? וכו'. היום ננסה לשווק את "אתרי ההיכרויות", איך נעשה מזה כסף מיד. רק שתבינו קצת את הרעיון- אנחנו הולכים להרוויח 7-14 ש"ח על כל הרשמה של בן אדם לאתר הכירות מסוים. אז בואו נחשוב דקה למי יהיה הכי קל לשווק ולמה: גברים או נשים?

אני חושב שהתשובה די ברורה, גברים.
בנים, מטבעם יותר קלים לשכנוע בטח בטח שזה על ידי בת שהם חושקים בה, בנות הם הרבה יותר חשדניות והרבה יותר קל "להפיל" אותם.

טוב אז בואו נתחיל בצעדים, צעד אחר צעד, לעבר הכסף:

1) ראשית כדאי להבין בכלל במה אנו מתעסקים אני ממליץ לכם לקרוא בשקיקה את הפוסט הבא: תוכניות שותפים, שיווק שותפים, ולפתוח חשבון באחד מתכניות השותפים כפי שמוסבר בפוסט, אם יש לכם חשבון כבר, מה טוב.

2) עכשיו, לאחר שיש לכם חשבון, אפשר להתחיל להרוויח, ראשית נצטרך ליצור לעצמינו פרופיל באחד מאתרי ההיכרות: אני מאוד ממליץ ליצור באחד מאתרי הכרויות המובילים בארץ, בחרו לכם אחד:

*LOVLEY
*JDATE

*sex party 
עכשיו שאתם יוצרים את הפרופיל שלכם, תזכרו למלא לעצמכם, פרטים אמתיים , ותעשו את זה מושך. תבחרו שם נחמד לבחורה: מיכל, נגה, יובל, רוני, משהו ישראלי טיפוסי. תכתבו על עצמכם יפה קצת, דברים שבנים אוהבים: "מחפשת את האחד לחלוק איתו את זמני….", "מחכה לגבר שיוציא אותי מהשעמום" וכו'. תצרו את הפרופיל המושלם שבתור גבר הייתם פונים לאותה בחורה, וכמובן שימו לה תמונה מושכת לא משהו חושפני מידי, ולא תמונה שרצה באינטרנט, תחשפו משהו באנגלית.

*וחשוב מאוד לפתוח מייל מיוחד לחשבון, מייל של אותו שם של הבחורה.

3) אוקי מתקדמים, אחרי שפתחתם את החשבון, הפניות יתחילו לעוף עליכם, עשרות פניות ביום של גברים נואשים שיעשו הכל בשביל להתחיל איתכם,
הרבה יכתבו לכם מה נשמע בובה? רוצה להכיר? מה את אוהבת לעשות ? וכו'.

עכשיו יש מערכת הודעות פרטיות בין משתמשים, תכינו הודעה קבועה לכולם, וכל גבר שיפנה אליכם, תחזירו לו משהו בסגנון" היי מאמי, אשמח להכיר לעומק + להשאיר מייל (מאוד חשוב).

אתם תיראו ולא יחלוף יום ולכל האלה שהגבתם רובם גם יפלו בפח בפעם הראשונה ויכתבו לכם למייל.
ופה מגיע השלב החשוב ביותר.

4) כנסו לחשבון של התוכנית שותפים שלכם , ותחפשו את אחד האתרים הללו:

*LOVLEY
*JDATE
*sex party

קונטרול + F  ימצא לכם אותם, וחפשו את הלינק מפנה שלכם, הלינק שידע שאם מישהו ירשם לאתר ההכרות דרככם חשבונכם יקבל את העמלה.
העתיקו את הלינק ושמרו אותו לשלב הבא.

5)כל אחד שכותב לכם במייל, אתם צריכים להכין לו הודעה מוכנה מראש, משהו יפה , מנוסח יפה, שימשוך אותם, תסקרנו את הגברים.
ההודעה צריכה לדבר הרבה עליכם ובסוף לכתוב "אני כבר מנויה לאתר אחר, שאני הרבה יותר אוהבת, ואם אני באמת חשובה לך, אשמח אם תעבור לדבר איתי שם, אם אין לך חשבון תפתח פה: ופה תנו להם את הלינק שלכם להרשמה- חשוב מאוד  שזה יהיה הלינק מפנה שלכם…….וחשוב שתחביאו אותו תשימו אותו בהיפר קישור, לדוגמה תגידו להם תרשמו פה ותחביאו ב"פה" את הקישור.
ואז תוסיפו איזה משפט חפש אותי תחת השם " מיכל הנסיכה" וכו'. שיראה כמה שיותר אמין, כמה שיותר אמין, יותר ירשמו דרכם= $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$. אם זה יתן לכם זריקת מוטיבציה דרך השיטה הזאת עשיתי מעל 4000 ש"ח. שכבר קיבלתי.

Send message via your Messenger App