מדריך כסף באינטרנט מצ'אטים ואתרי הכרויות- תוכניות שותפים

מדריך כסף באינטרנט מצ'אטים ואתרי הכרויות- תוכניות שותפים

כבר כמה ימים שלא עדכנתי פוסט והינה אני שב! את המדריך הבא שלנו, אני כותב ברגעים אלו ממש באייפוד-

זה הזדמנות להספיד את אחד האנשים הגאונים והיצרתיים שהעולם ידע, בן אדם ששינה את הטכנולוגיה והקפיץ את איכות חיינו- סטיב ג׳ובס מייסד חברת אפל שמת שלשום לאחר האבקות ארוכה במחלת הסרטן.

אז המדריך הבא שלנו עוסק שוב, כמו הפוסט האחרון (כסף מאתרי היכרויות ) בכסף מתוכניות שותפים,  מאתרי הכרויות אך הפעם בעזרת צ׳אטים.
שוב מדובר על עבודה מהבית , קלה, שיחסית משיגים בה את הכסף בצורה מהירה, מיידית ושאפשר לראות את הרווחים בצורה מהירה.

טוב לאחר הסקירה הקטנה בוא נבין דקה על מה מדובר. גם בפוסט הקודם דיברנו מדוע דווקא  נעבוד כדאי להשיג לידים לאתרי הכרויות? ולמה דווקא מצ׳אטים. בצ׳אטים אפשר שוב לנצל את חסרונותיהם של הגברים, שהם מחפשים פיתויים ואם נדע לפתות אותם נצליח להרוויח הרבה כסף. אז מה עושים? איך מתחילים? ראשית אנו צרכים לתחחבר לצ׳אט, לצור משתמש אם צריך.

אני ממליץ על בצ׳אטים הבאים:

http://www.tapuz.co.il/chat
http://chat.walla.co.il/
http://chat02.nana10.co.il/Category/?CategoryID=236

שאתם יוצרים את המשתמש השתמשו בשם של בחורה, משהו מושך ואולי אפילו קצת ״סקסי״.
לאחר מכן בחרו את תוכנית השותפים של אתר ההכרויות אותו את רוצים לשווק דרך פנאל הניהול שלכם באתר מתכניות השותפים אפשר להרחיב פה. ואז בהרבה צ׳אטים יש הרבה מאוד סוגי חדרים: *דיבורים *הכרויות למטרות כיף *הכרויות למטרות אהבה. *הכרויות למטרות מין וכו׳. אז שאתם בוחרים את התוכנית אותה אתם הולכים לשווק, חשבו תחילה מי הם קהל היעד שלכם. אם אתם תכנסו לחדר של דתיים, שווקו אתר הכרויות לדתיים ומאמינים. עכשיו כנסו לאחד מהצ׳אטים תכתבו ״היי חברים״ ותוך פחות מ30 שניות יתחילו לשלוח לכם הרבה מאוד הודעות פרטיות , תתחילו לפתח שיחה ערה, ויחסית עמוקה ושאתם מרגישים ש״קניתם״ את הבן אדם, הציעו לו להמשיך את השיחה דרך האתר "הזה" לינק להרשמה תחתכם מתוכנית השותפים לאתר ההיכרויות. תכתבו לו משהו בסגנון" אשמח להמשיך את השיחה, באתר יותר נחמד, שאפשר לדבר יותר בנוחיות, לשלוח תמונות אחד לשני…..וכו'." תכתבו לו גם שיתחבר ויחפש ואתכם תחת השם "XXXXX" ואם "במקרה" ( כמעט בטוח שלא יהיה לו אבל זה יעלה את האמינות שלכם , שלא יחשוב שאתם הולכים להרוויח מההרשמה שלו.) אין לו משתמש שירשם לאתר.

ועצם זה שהוא לחץ על הלינק שלכם גם אם הוא ירשם עוד שעה ההרשמה והתגמול היו בחשבון שלכם.

אז זהו בגדול ,אשמח לקבל שאלות בתגובות אם משהו לא היה ברור.

Send message via your Messenger App