גוגל אדסנס- תוכנית שותפים

גוגל אדסנס- תוכנית שותפים

שלום שוב,
רבים מאיתנו שמעוניינים להרוויח כסף באינטרנט שואלים עצמכם "איך לעזאזל להרוויח כסף באינטרנט" נתקלים ביום מין הימים בתוכנית השותפים (אחת מתוך אלפי תוכניות השותפים ברשת) של גוגל אדסנס -google adsense. וזאת למה? כי זאת אולי תוכנית השותפים המצליחה והרווחית ביותר שיש היום ברשת האינטרנט ונשלטת ע״י ענקית ההייטק- גוגל. עוד דבר שמיחד את גוגל אדסנס, זה עצם היותה פועלת רק בשיטת הppc – paid per click, זאת אומרת תשלום פאר – לפי לחיצה. ואם נסתכל על עוד היבט שמיחד את אדסנס מרשתות שותפים אחרות זה עצם היותה  ״מתאימיה את עצמם לאתרינו״. גוגל פיתחו סקריפט המתאים את תוכן הפרסומות לאתר. זאת אומרת שאם בבעלותינו אתר העוסק בנושא ה״עישון״ תוכן הפרסומות יעסקו בנושאים דומים, עישון, גמילה מעישון, נזקי עישון וכו׳.
לדוגמא בוא נראה את האתר הבא:

האתר הבא עוסק בגמילה מעישון- בואו ניראה את הפרסומות המוצגות בו:

אז איך בעצם זה עובד- בגדול תוכנית השותפים של גוגל אדסנס עובדת במקביל לתוכנית הנקראת גוגל אדוורס ( לסבר אפשר לילחוץ כאן)- בתוכנית זאת אנשים מציעים לגוגל לפרסם אצלהם- בתוצאות החיפוש ובאתרי השותפים. למה זה משתלם להם אפשר לקרוא בהסבר של גוגל אדוורס.

בכל אופן כל קליק בכל נושא – נישה, שווה סכום אחר של כסף – לפי התחרות באותה נישה (הרבה מפרסמים – הרבה תחרות- המחיר לקליק יותר גבוהה).

גוגל מחלקת את הרווח על כל קליק בניהם לבנינו השותפים.

גוגל אדסנס זה אחת הדרכים המקובלות היום להרוויח כסך באינטרנט- מכיוון שכל אחד יכול לפתוח בלוג, לכתוב לו תכנים ולהציב פרסומות ( כמובן אחרי שנרשמתם לתוכנית של גוגל אדסנס, אפשר לראות מדריך להרשמה לגוגל אדסנס פה ) , לקדם את האתר (קידום אתרים בגוגל) , לפרסמו במקומות שונים שנדבר עליהם בהמשך ולהרוויח כסף.

חשוב להעביר שתוכנית השותפים של גוגל משלמת בכל סוף חודש על הרווחים של החודש הקודם , צריך להגיע לפייאוט שהוא 100 דולר.

חשוב לקרוא את תקנון החברה שכן היא לא מאשרת הצבת פרסומות יחד עם תוכן של הורדות, צפייה ישירה, תוכן פורנוגרפי וכדומה.

לסיכום הכנו לכם מדריך להקמת אתר/בלוג והצבת פרסומות של גוגל. מדריך לבלוגר המתחיל.

והינה דוגמא לבן אדם ישראלי שמצליח לשלב בין עבודותו להקמת אתר עם פרסומות של גוגל אדסנס.

Send message via your Messenger App